آیکون منو
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
 • کد خبر: eb1d1d8
 • 35 درصد از عوارض آلایندگی به سازمان محیط زیست اختصاص یافت
  معاون محیط زیست سازمان حفاظت محیط زیست گفت: در قانون بودجه سال ۱۳۹۹، ۳۵ درصد از عوارض آلایندگی به این سازمان برای اجرای برنامه‌های کاهش آلودگی و ممانعت از تخریب محیط‌زیست اختصاص یافته تا با مشارکت صندوق ملی محیط زیست ، تسهیلات لازم به منظور اجرای برنامه های محیط زیستی در سطح ملی و منطقه ای با مشارکت بخش خصوصی در نظر گرفته شود.
 • 1399/2/16 سه‌شنبه2020-05-05T12:13:03+04:30.
 • به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حفاظت محیط زیست، نشست مشترکی با حضور معاون محیط زیست انسانی سازمان حفاظت محیط زیست،  معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم ، ۳۰ نفر از معاونین پژوهشی دانشگاه‌های مراکز استان‌ها و روسای پژوهشکده‌های علمی کشور بصورت ویدئو کنفرانس درسالن اجتماعات  وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری برگزار شد.

  مسعود تجریشی، معاون محیط زیست انسانی سازمان حفاظت محیط زیست، در این نشست  اذعان داشت: راهکارهای علمی و فنی دانشگاه‌ها و مراکز تخصصی در کاهش آلایندگی صنایع و منابع آلوده کننده و جلوگیری از تخریب محیط زیست، امری ضروریست.

  وی با تأکید بر فراهم شدن زیرساخت‌های لازم برای همکاری سازمان حفاظت محیط زیست و وزارت علوم، از پیگیری‌ها و توجه ویژه دکتر برومند، معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم، درخصوص توجه به موضوعات محیط زیستی تقدیر کرد.

  برای دریافت ادامه خبر از اینجا کلیک کنید.


  بيشتر