آیکون منو
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :

اخبار کارگروه

35 درصد از عوارض آلایندگی به سازمان محیط زیست اختصاص یافت معاون محیط زیست سازمان حفاظت محیط زیست گفت: در قانون بودجه سال ۱۳۹۹، ۳۵ درصد از عوارض آلایندگی به این سازمان برای اجرای برنامه‌های کاهش آلودگی و ممانعت از تخریب محیط‌زیست اختصاص یافته تا با مشارکت صندوق ملی محیط زیست ، تسهیلات لازم به منظور اجرای برنامه های محیط زیستی در سطح ملی و منطقه ای با مشارکت بخش خصوصی در نظر گرفته شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حفاظت محیط زیست، نشست مشترکی با حضور معاون محیط زیست انسانی سازمان حفاظت محیط زیست،  معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم ، ۳۰ نفر از معاونین پژوهشی دانشگاه‌های مراکز استان‌ها و روسای پژوهشکده‌های علمی کشور بصورت ویدئو کنفرانس درسالن اجتماعات  وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری برگزار شد.

مسعود تجریشی، معاون محیط زیست انسانی سازمان حفاظت محیط زیست، در این نشست  اذعان داشت: راهکارهای علمی و فنی دانشگاه‌ها و مراکز تخصصی در کاهش آلایندگی صنایع و منابع آلوده کننده و جلوگیری از تخریب محیط زیست، امری ضروریست.

وی با تأکید بر فراهم شدن زیرساخت‌های لازم برای همکاری سازمان حفاظت محیط زیست و وزارت علوم، از پیگیری‌ها و توجه ویژه دکتر برومند، معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم، درخصوص توجه به موضوعات محیط زیستی تقدیر کرد.

برای دریافت ادامه خبر از اینجا کلیک کنید.

بيشتر